Záleží nám na kvalitě, protože zdraví Vašeho 4nohého parťáka začíná v misce

28.09.2019

V současnosti je správná výživa jedním z nejprobíranějších témat mezi kynologickou veřejností. Je však nutné se stále řídit pravidlem, že každý pes je jiný a k výživě každého psa je tak potřeba přistupovat individuálně. 

Proto neexistuje jednoznačný návod na krmení psů. Navíc jsou dnes naši čtyřnozí společníci v otázce výživy stoprocentně závislí na nás - majitelích, kteří znají svého psa nejlépe. Dobrým ukazatelem toho, zda svého psa krmíte správně, je všeobecně jeho vitalita, chuť do života a to že mu prostě chutná.

Syrovou stravou krmíme mnoho let, jsme přesvědčeni, že krmivo by psa nemělo pouze zasytit, ale mělo by mít celkově příznivý vliv na jeho celkový zdravotní stav. Z našeho pohledu a z vlastní zkušenosti můžeme říct, že pro nás je B.A.R.F nejlepší a nejpřirozenější stravou a zárukou pevného zdraví a dlouhého života. Důkazem toho jsou nám naši vitální a zdraví psi.

Nespokojíme se s průměrem, proto pro Vás a Vaše miláčky vyrábíme špičkové kvalitní krmivo. Už od počátku se řídíme při výrobě přísnými interními pravidly, můžeme tak garantovat stoprocentní kvalitu a čerstvost našich výrobků. Protože i nám záleží na tom, čím své psy krmíme. Nesčetněkrát jsme se setkali s větou: "vždyť je to jen pro psy", při této větě se mi vybaví pes jako popelnice, do které přeci můžu nacpat cokoliv. Ale omyl! Je potřeba si uvědomit, že špatným (nekvalitním) krmením můžeme našim psům způsobit v horším případě i vážné zdravotní problémy.