Partnerské obchody

Kde všude koupíte maso od TOP BARF? Níže naleznete veškeré informace o hlavních partnerských chovatelských potřebách, kde můžete koupit vybrané zboží z našeho sortimentu. O dostupnosti Vámi vybraného zboží se informujte u konkrétního prodejce.

LOVE BARF s.r.o.

Chovatelské potřeby specializované na prodej B.A.R.F krmiva. Kamennou prodejnu najdete v Praze na ulici Na Moklině 681/42 (Praha - Řepy). Každý čtvrtek a pátek Vám zavezou zboží až k Vám domů. Nevíte si rady v začátcích? Nevadí, příjemný personál Vám poradí, jak s krmením masa začít! Více informací na FB stránkách nebo webových stránkách. 

BARFÍCÍ.CZ

Další specializované chovatelské potřeby sídlící na ulici Rokytova 4259/1, Brno-Vinohrady, kde můžete zakoupit náš vybraný sortiment. Nabízejí rozvoz zboží po Brně, a to při objednávce nad 999,- zdarma, a na trasách směr Vyškov a Znojmo.  Více informací na webových stránkách nebo na facebooku.

BARF BRNO MARKET

Tyto útulné chovatelské potřeby najdete v Brně na ulici Skácelova 1759/26, Královo Pole. Jedná se opět o specializované chovatelské potřeby zaměřené na prodej B.A.R.F. krmiva. Disponují expresním vyřízením objednávky do 1 hodiny a v případě že s krmením syrovou stravou začínáte, rádi Vám poradí. Více informací na FB stránkách  nebo na webových stránkách.

ZVÍŘE.CZ

Kamennou prodejnu najdete na ulici Vranovská 57, Brno. Na webových stránkách najdete i mimo jiné zajímavé články nebo například poradnu. O dostupnosti našeho sortimentu se informujte přímo u prodejce nebo na e-shopu mujpes.cz.

BARF SHOP  Kladno

Chovatelské potřeby se širokým sortimentem zboží, najdete zde nejen mražené maso, ale i doplňky, hračky, antiparazitika, obojky, postroje nebo například potřeby pro coursing. Kamenná prodejna sídlí na adrese Železničářů 1616, 272 01 Kladno. Více informací se dozvíte na www stránkách nebo na FB stránkách.

AKOIRA

Prodejnu najdete na adrese Rumunská 9/355, Praha 2 - Vinohrady. Kromě mraženého masa zde můžete zakoupit obojky, vodítka, misky, škrabadla pro kočky a mnoho dalšího. Více informací na www stránkách.

MEDA BARF

Chovatelské potřeby kde najdete nejen BARF krmivo, ale i velký výběr příloh, konzerv, kapsiček a pamlsků nebo hraček. Kamenný obchod najdete na adrese Českobrodská 23, Praha. Na celý sortiment se můžete podívat na www stránkách. Nenechte si také ujít aktuality na FB stránkách.