Partnerské obchody

Kde všude koupíte maso od TOP BARF? Níže naleznete veškeré informace o hlavních partnerských chovatelských potřebách, kde můžete koupit vybrané zboží z našeho sortimentu. O dostupnosti Vámi vybraného zboží se informujte u konkrétního prodejce.

LOVE BARF s.r.o.

Chovatelské potřeby specializované na prodej B.A.R.F krmiva. Kamennou prodejnu najdete v Praze na ulici Na Moklině 681/42 (Praha - Řepy). Každý čtvrtek a pátek Vám zavezou zboží až k Vám domů. Více informací na FB stránkách nebo webových stránkách. 

BARFÍCÍ.CZ

Další specializované chovatelské potřeby sídlící na ulici Rokytova 4259/1, Brno-Vinohrady, kde můžete zakoupit náš vybraný sortiment. Nabízejí rozvoz zboží po Brně a na trasách směr Vyškov a Znojmo.  Více informací na webových stránkách nebo na facebooku.

BARF BRNO MARKET

Tyto útulné chovatelské potřeby najdete v Brně na ulici Skácelova 1759/26, Královo Pole. Jedná se opět o specializované chovatelské potřeby zaměřené na prodej B.A.R.F. krmiva. Disponují expresním doručením zboží do 24 hodin. Více informací na FB stránkách  nebo na webových stránkách.

ZVÍŘE.CZ

Kamennou prodejnu najdete na ulici Vranovská 57, Brno. Na webových stránkách najdete i mimo jiné zajímavé články nebo například poradnu. O dostupnosti našeho sortimentu se informujte přímo u prodejce nebo na e-shopu mujpes.cz.


ZOO ZÓNA Lesná

Chovatelské potřeby ZOO ZÓNA najdete na ulici Okružní 783/39, 638 00 Brno-sever. Specializují se na psi, kočky, ale i hlodavce a ptáky. V nabídce mají až 6 000 produktů. Více informací najdete na webových stránkách.