Partnerské obchody

Kde všude koupíte maso od TOP BARF? Níže naleznete veškeré informace o hlavních partnerských chovatelských potřebách, kde můžete koupit vybrané zboží z našeho sortimentu. O dostupnosti Vámi vybraného zboží se informujte u konkrétního prodejce.

LOVE BARF s.r.o.

Chovatelské potřeby specializované na prodej B.A.R.F krmiva. Kamennou prodejnu najdete v Praze na ulici Na Moklině 681/42 (Praha - Řepy). Každý čtvrtek a pátek Vám zavezou zboží až k Vám domů. Nevíte si rady v začátcích? Nevadí, příjemný personál Vám poradí, jak s krmením masa začít! Více informací na FB stránkách nebo webových stránkách. 

BARFÍCÍ.CZ

Další specializované chovatelské potřeby sídlící na ulici Rokytova 4259/1, Brno-Vinohrady, kde můžete zakoupit náš vybraný sortiment. Nabízejí rozvoz zboží po Brně, a to při objednávce nad 999,- zdarma, a na trasách směr Vyškov a Znojmo.  Více informací na webových stránkách nebo na facebooku.

BARF BRNO MARKET

Tyto útulné chovatelské potřeby najdete v Brně na ulici Skácelova 1759/26, Královo Pole. Jedná se opět o specializované chovatelské potřeby zaměřené na prodej B.A.R.F. krmiva. Disponují expresním vyřízením objednávky do 1 hodiny a v případě že s krmením syrovou stravou začínáte, rádi Vám poradí. Více informací na FB stránkách  nebo na webových stránkách.

ZVÍŘE.CZ

Kamennou prodejnu najdete na ulici Vranovská 57, Brno. Na webových stránkách najdete i mimo jiné zajímavé články nebo například poradnu. O dostupnosti našeho sortimentu se informujte přímo u prodejce nebo na e-shopu mujpes.cz.


BARF centrum

Chovatelské potřeby specializované na BARF krmino. Kamennou prodejnu najdete v Krčmani u Olomouce. Na webových stránkách najdete nejen informace o zboží, ale i kalendář s trasami rozvozů (Morava a Slezsko). Na stránkách e-shopu najde i pamlsky, doplňky stravy a přílohy k BARFu. Na FB stránkách najdete aktuality týkající se akcí, otevírací doby apod.