Kdo jsme?

Jsme malá rodinná firma sídlící v Třebíči, na českém trhu působíme již od roku 2015. Jsme přesvědčeni, že kvalitní krmivo je základem pevného zdraví a dlouhého života Vašeho čtyřnohého parťáka. Psi a kočky jsou masožravá zvířata, proč jim proto nedopřát přírodní stravu v té nejvyšší kvalitě. 


Nespokojíme se s průměrem, byli jsme (a vždy budeme) nároční při výběru krmiva, protože i nám záleží na tom, čím své psy krmíme. Chovem psů se zabýváme od roku 1998 a prioritou pro nás bylo vždy jejich zdraví a perfektní kondice. Vyrábíme mražené maso v prvotřídní kvalitě bez jakýchkoliv přidaných látek, plnidel, pocházející výhradně z českých chovů. 

Kvalitní krmivo v TOP kvalitě

Celý proces zpracování přísně kontrolujeme, neustále provádíme kontrolu kvality našich výrobků a řídíme se systémem HACCP. Vše ve špičkové kvalitě, bez jakýchkoliv přidaných látek, konzervantů a umělých barviv...

Podporujeme české farmáře

Víme, že co je české, to je dobré, proto jsou naše výrobky z masa, které pochází výhradně z českých chovů, podporujeme tak české farmáře, kteří dbají na kvalitu.


Vyrobeno s láskou

Pevné zdraví a vitalita Vašich mazlíčků je u nás na prvním místě, proto naše produkty připravujeme 100 % čerstvé a v prvotřídní kvalitě a s maximální péčí.

Váš názor nás zajímá!

Naší prioritou je především Vaše spokojenost, protože Vy jste naší součástí. Podělte se s námi o vaše zkušenosti, náměty a připomínky.