Kdo jsme?

Malá rodinná firma sídlící v Třebíči, na českém trhu působíme již několik let. Jsme přesvědčeni, že kvalitní krmivo je základem pevného zdraví a dlouhého života Vašeho čtyřnohého parťáka. Psi a kočky jsou masožravá zvířata, proč jim proto nedopřát přírodní stravu v té nejvyšší kvalitě. Nespokojíme se s průměrem, byli jsme (a vždy budeme) nároční při výběru krmiva, protože i nám záleží na tom, čím své psy krmíme.


Vyrábíme čerstvé mražené maso v prvotřídní kvalitě bez jakýchkoliv přidaných látek, pocházející výhradně z českých chovů. Nenajdete u nás mělněné a mleté směsi, protože si stojíme za tím, že je dobré vědět co přesně svému psovi nebo kočce do misky dáváte - tak se zrodil TOP BARF

Kvalitní krmivo v TOP kvalitě

Celý proces zpracování přísně kontrolujeme, neustále provádíme kontrolu kvality našich výrobků a řídíme se systémem HACCP. Vše 100% čerstvé, bez přidaných obilovin a éček...

Podporujeme české farmáře

Víme, že co je české, to je dobré, proto jsou naše výrobky z masa, které pochází výhradně z českých chovů, podporujeme tak české farmáře, kteří dbají na kvalitu.


Vyrobeno s láskou

Pevné zdraví a vitalita Vašich mazlíčků je u nás na prvním místě, proto naše produkty připravujeme 100 % čerstvé a v prvotřídní kvalitě a s maximální péčí.

Váš názor nás zajímá!

Naší prioritou je především Vaše spokojenost, protože Vy jste naší součástí. Podělte se s námi o vaše zkušenosti, náměty a připomínky.