Kdo jsme?

Malá rodinná firma sídlící v Třebíči, na českém trhu působíme již několik let. Jsme přesvědčeni, že kvalitní krmivo je základem pevného zdraví a dlouhého života Vašeho čtyřnohého parťáka. Psi a kočky jsou masožravá zvířata, proč jim proto nedopřát přírodní stravu v té nejvyšší kvalitě. Nespokojíme se s průměrem, byli jsme (a vždy budeme) nároční při výběru krmiva, protože i nám záleží na tom, čím své psy krmíme.

Vyrábíme čerstvé mražené maso v prvotřídní kvalitě bez jakýchkoliv přidaných látek, pocházející výhradně z českých chovů. Nenajdete u nás mělněné a mleté směsi, protože si stojíme za tím, že je dobré vědět co přesně svému psovi nebo kočce do misky dáváte - tak se zrodil TOP BARF

Kvalitní krmivo v TOP kvalitě

Celý proces zpracování přísně kontrolujeme, neustále provádíme kontrolu kvality našich výrobků a řídíme se systémem HACCP. Vše 100% čerstvé, bez přidaných obilovin a éček...

Podporujeme české farmáře

Víme, že co je české, to je dobré, proto jsou naše výrobky z masa, které pochází výhradně z českých chovů, podporujeme tak české farmáře, kteří dbají na kvalitu.


Vyrobeno s láskou

Pevné zdraví a vitalita Vašich mazlíčků je u nás na prvním místě, proto naše produkty připravujeme 100 % čerstvé a v prvotřídní kvalitě a s maximální péčí.

Váš názor nás zajímá!

Naší prioritou je především Vaše spokojenost, protože Vy jste naší součástí. Podělte se s námi o vaše zkušenosti, náměty a připomínky.

Ve volných chvílích se věnujeme také výrobě kynologických potřeb. Veškeré naše výrobky jsou ručně šité, při výrobě každého kusu vynakládáme maximální úsilí aby byl každý náš výrobek stoprocentní. Navíc vlastníme malou smečku APBT, která pro Vás pravidelně a poctivě testuje veškeré naše výrobky v běžném, občas i méně běžném prostředí :)

Na přání Vám vyhotovíme délku obojku/vodítka na míru pro Vašeho parťáka

Naši práci najdete ZDE